Gome me fellne

Shitet nga: Blerim 09 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne, jan te ardhura nga zvicrra, jan te reja.. Gomat shihen ne foto.. Cmimi esht 150 euro per me shum informata lajmerohuni ne nr e telefonit 044 179 803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim