Gome rezerv per turan

Shitet nga: ilir 07 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomen rezerv per touran 195-65 r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim