Guma 14 te dimrit 175.65.14

Shitet nga: bleta 25 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma14 te dimrit nr. 175.65.15 jane te mira jane ashtu siq shihen ne foto kam edhe guma 16-she.Mundeni me kontaktu edhe ne viber+37744149049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim