Guma nexen 236.60.17. 102h per xhip

Shitet nga: Luli 13 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat per gjip shum te mira 4te njejta. Nr 235.60.17. 102h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim