Guma per gjip 16

Shitet nga: beki 06 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 copa 215.65,16
2 copa 225,60, 16
jan te perdorme po kryjn pun lir 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim