Guma

Shitet nga: Viki 12 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma EMS Sava NR 14
Qmimi 50 euro 4 copa
Viber +37745631202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim