Guma

Shitet nga: Valon 18 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma me bandash per dimer 15 jan te ardhura prej gjermanis shum te rujtne ..
+38649823283 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim