Gumat e veres 225-45-17 PIRELLI

Shitet nga: Guma 19 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim