Gumat 15

Shitet nga: Fidan 17 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandasha 185 65 15 te reja 50 euro 2 copa 044585184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim