Gumat me Gjith Fellga 195/65/16

Shitet nga: Bledi 21 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gumat me gjeth fellga gomat po thuajse te reja edhe fellgat ja te reja jan per golf 5 Gomat jan M-S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim