KAPAKA PËR RENAULT 16

Shitet nga: Bekim 27 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Janë të ri pa përdor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim