Kerkoj goma Veres 205-45-R16

Shitet nga: Goma 16 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej goma veres 205-45-R16 me duhen 2 par goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim