Kerkoj te blej, disqe (fellne), dhe navigator

Shitet nga: glauk 17 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj fellne 14 she, me 4 vrima. Te jen model i ri ( dicka si keto ne foto corsa gjelbert) per ata qe dojn nderrim kam fellnet me alumin me 5 ylla(corsa kaltert) per nderrim, shtoj dhe pare. Gjithashtu kerkoj navigator, dvd per opel corsa. Blej edhe drita te mjegulles, per opel corsa cTe interesuarit le ti qojne fotot ne viber ne numrin +38649607433 mos thirrni. Falemnderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim