MICHELIN Alpina 5 Pf. 225-50-17 98H

Shitet nga: AutoServis "LEOTRIMI" Landovic-Prizren 12 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
MICHELIN ALPINA 5, Profili 225-50-17 98 m+s te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim