Makinen per drejtimin e shasis

Shitet nga: Muhamed 13 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes makinen per drejtimin e shasis se automjetev prodhim amerikan RIHMAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim