Mbrojtëse e dritave për Xhipa.

Shitet nga: Artan 16 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mbrojtëse e dritave për Xhipa, materiali mezing i plotë.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Numri për kontakt : +37745653135 ( Imer ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim