Mercedes fellgat 17 coll

Shitet nga: limi 06 Qer 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat shiten jan 4.par .per kret llojet e mercedesave
audi golf 4 golf 5 golf 6 pasat nissan etj.jan numer 16 edhe 17.coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim