Motorr I PEUGOT 309 1.9 dizell

Shitet nga: Avni Gashi 06 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes motorrin e PEUGOT 309 1.9 dizell punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim