Original felga 5x112

Shitet nga: faton 22 Tet 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellgat orgjinal fabrikisht made in cez republica felagat jan pothusje treja jan me 4 gomat e reja si kan ardhur nga gjermania gomat jan mishelin :2: 205 55 16 :2: jan 205 60 16: felgat jan te audis a4 po bojn per gjitha makinat qe i kan 5x112 edhe hiqet emblema e audis ne rast nevoje fellga me guma mat tmira sun gjen!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim