Perforcues 700 vatesh dhe suboferi 120 vatsh nd..

Shitet nga: nazi 26 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pajaqall 700 vatesh ne qendje shum te mir dhe basi apo subofer 1200 vatsh shum ne rregull pune ndrrim me fellne 14 golf 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim