Perkolic per Kerr

Shitet nga: Luan 27 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
perkolic ne gjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim