Perkolica

Shitet nga: Luan 16 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Perkolica ne gjendje te rregullt. e punume prej mjeshtrit. kryn shum sherbime...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim