Pjes per VW

Shitet nga: golf 3 12 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
pjes per golf 3 dhe paisje karika lekur me rrym recaro me nxemje 2 par fellne me 5vrima te GTI pa guma klim AC farat me llup xham (jo plastik ) edhe pjes te tjera me çmim te volitshem mund te kontaktoni me viber:+37744895978
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim