RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shitet nga: liridon 03 Qer 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR.18 COLL 5X112 ET 35 66.6 BËJN PËR MERCEDES/VOLKSWAGEN ÇMIMI PER 4 COPA -
PA GUMA
TË ARDHURA NGA GJERMANIA
PER ME SHUM INFO .WWW.AUTOBUQA.COM PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim