RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 03 Qer 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 14 COLL 4X100 ME DIZAJN ME TE RI VETEM TE AUTOBUQA
FELLNE DIREKT NGA ITALIA DHE GJERMANIA
4X100
14X6.0
VW,OPEL,RENOITEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim