RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 31 Tet 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 17COLL 5X112 ME DIZAJN ME TE REJA VETEM TE AUTOBUQA FELLNE DIREKT NGA ITALIA DHE GJERMANIA 5X112 17X8.0 VW,MERCEDES,AUDI,SKODA www.autobuqa.com autobuqa@hotmail.com 044 404 755 049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim