RISIIIIIIIIIII. Aksion I MADH -30% ZBRITJE DERI..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 03 Qer 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 17X7.0 4X100
MODEL 2014
ME SHUM INFO
www.autobuqa.com
044 404 755
049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim