Ratkapne 16 col

Shitet nga: Adem 17 Qer 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ratkapne . kapaka per mercedez originall nga gjermanija 16 col bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim