Rrotat antike

Shitet nga: Nexhat 28 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy rrota antike te karrocav 25 euro nje rrot te dyjat 50.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim