Rrotkapne per BMW

Shitet nga: gg 20 Nën 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrotkapne origjinal per BMW 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim