SHITEN 4 GOMA ME BANDASH Nr.185 65 14

Shitet nga: Bajram 10 Jan 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me bandash te thjeshte nr.185 65 14.
Kane qene te montuara ne Mercedes 190.


Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim