Sezoni DIMROR ZBRITJE Goma SYRON 12MUAJ Garancion

Shitet nga: Auto Servis "Leotrimi" 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te markes SYRON Everest gjithashtu Alufelgen MAM dhe KESKIN prodhim Gjerman, Bandash Hekuri dhe sherbime te Vullkanizimit. Bejm edhe POROSIN e Gomave te markave te ndryshe Botrore. Posedoj te gjitha PROFILET e GOMAVE
Goma SYRON EVEREST 12 MUAJ GARANCION
Syron Everest 215 60 R17 96H
Syron Everest 235 55 R17 103V
Syron Everest 235 65 R17 108V
Syron Everest 245 45 R17 99W
Syron Everest 255 60 R17 110W
Syron Everest 225 40 R18 92V
Syron Everest 225 45 R18 95W
Syron Everest 225 50 R18 95V
Syron Everest 235 45 R18 98W
Syron Everest 235 50 R18 101V
Syron Everest 235 60 R18 107V
Syron Everest 245 40 R18 97V
Syron Everest 245 45 R18 100W
Syron Everest 255 45 R18 103W
Syron Everest 255 55 R18 109V
Syron Everest 235 40 R19 96W
Syron Everest 245 40 R19 98W
Syron Everest 255 40 R19 100W
Syron All Wetter 255 50 R19


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim