Shes 4 Fellne&Goma Aluminit Nr.17

Shitet nga: Nuhi 19 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Çmimi sipas marrëveshjes Mob:044 139 850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim