Shes 4 goma 17/65/235

Shitet nga: Mentor 04 Dhj 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 4 copa dimer ver m+s 17/65/235 jan te perdora pak mundni me i pa edh ne foto bej ndrim me naj agregat 2.0 ose 2.2 - 3.2 benxin sipas marveshjes ndrimi ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim