Shes Bandash te aluminit

Shitet nga: Afrim 09 Dhj 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te aluminit 15sh, qmimi i fundit 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim