Shes Fellne 205/40/17 me gjeth guma tmira

Shitet nga: Arben 07 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me guma tmira bojn per golf per opel etj numri per kontakt 049-141-674 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim