Shes Goma dhe Bandash

Shitet nga: Fadil Cikaj 19 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per Smart per stinen e dimrit . 4 goma me Bandash me marrweshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim