Shes Ndrroj fellgat 17 she

Shitet nga: Fellne 28 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj me naj telefon fellgat 17 she .
Fellgat jan ne gjendje shum te mire bojn per opel dhe per golf .
Qmimi osht i volitshem
Ju mirepresim
044 343 818


SAMSUNG S4 NOTE3
IPHONE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim