Shes felle 16 205/55

Shitet nga: Besnik 02 Mar 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 205/55
Fellnat jane per golf 5
Jan ne gjent shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim