Shes fellgat 17she

Shitet nga: Shenoll 26 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 17she te cijane ne gjendje shum te mir . Fellgat jan shuö te mira as nuk dridhin .
Boj ndrrim me telefona Samsung dhe İphone
Qmimi osht i volitshem
Sms mos dergo
Thirr se ja vlen
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim