Shes fellget

Shitet nga: kujtim 25 Sht 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy par lloje fellgave te reja
te bardhat jan 200€
te zezat 180€

Mundeni edhe ne viber me kontaktu 😀
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim