Shes fellne ////AMG R 18

Shitet nga: lorik 09 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet ne gjendje shum te mir gjysme kormë , nuk.jan te lakuara , etj . pres blersin serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim