Shes fellne 13 me gjith guma

Shitet nga: Enver 06 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shume te mira dhe te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim