Shes fellne ATS pa goma 13 she 70 euro

Shitet nga: Dren 14 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shens fellnet 13 she ATS pa goma 70 euro pres bleres serioz faleminderit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim