Shes fellnet 14-she ose Ndrrim me 13-she

Shitet nga: Nehar 31 Mar 04:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mira ashtu siq shihen ne foto sepse jan shum te rralla jan 14 me profil 15 coll edhe shum rrall mund te shihni WhatssApp +37744535925 ose Viber +38649280589
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim