Shes fellnet 15 4 shtrafa

Shitet nga: Refkan 25 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she 4 shtrafa pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim