Shes fellnet 17

Shitet nga: Fellne 12 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 bajn Per audi pasat golf 5 6 7 me goma te veres gomat jan te reja 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim