Shes goma Vere nga Zvicrra

Shitet nga: Nuri 23 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma vere shum pak te perdorne te ardhura nga Zvicrra
225/55 R16
049885822
Cmimi 120-Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim