Shes goma me bandash per golf 4

Shitet nga: Naim 25 Mar 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater bandash origjinal per golf4 shume te mire qe nuk dridhin me dy goma te reja ms 185/65/14 dhe dy goma te bajtne 175/80/14 .Po i shes se kam ble felne alumini, dhe i kam edhe kapaket origjinal te vw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim