Shes goma vere nga zvicrra

Shitet nga: Mercedes 22 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma vere nga zvicrra shum pak te perdurura
225/55 R16
+386 49 885 822 (viber-whatsapp)
Çmimi 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim